Series
Ratings
89
9 End 2 OutsRated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 1.5
직장인들Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0