Series
Ratings
184
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 3Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kun Season 2Rated ★ 4.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5