Movies
Ratings
147
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5