Movies
Ratings
50
ChallengersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0