Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0