Movies
Ratings
233
Iron Man 3Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The Russian NovelRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0- Love Strikes!Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0