Movies
Ratings
129
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0