Titles you rated
A Cure for WellnessRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Space CowboysRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The MoonRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The TwitsRated ★ 2.5