Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5
Soup and IdeologyRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 5.0
FanaticRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0