Titles you rated
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
Black Butler 2Rated ★ 0.5- Black ButlerRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 0.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0