Movies
Ratings
25
AvatarRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0