Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0