Movies
Ratings
164
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Steel Cold WinterRated ★ 2.0