Titles you rated
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0