Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
All Is LostRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0