Movies
Ratings
292
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
The WarlordsRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0