Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0