Titles you rated
Dead EndRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0