Movies
Ratings
91
Hide and SeekRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0