Series
Ratings
20
Running ManRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5