Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.0
StrawRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0