Series
Ratings
48
FingersmithRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.5
Tokyo DogsRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0