Movies
Ratings
219
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Modern BoyRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0