Movies
Ratings
78
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0