Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0