Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 0.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
Alien: EarthRated ★ 0.5
Queen MantisRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 0.5
Dark LegacyRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 0.5
The BreakthroughRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 0.5- Face MeRated ★ 1.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 1.0
The AuditorsRated ★ 2.0
Queen WooRated ★ 1.5