Titles you rated
TempestRated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
EricRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5