Series
Ratings
471
Mask GirlRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0- KemonozumeRated ★ 4.0
Family GuyRated ★ 3.0
From Season 2Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 4.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Elfen LiedRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 2.5- 슈퍼스타KRated ★ 2.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0