Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0