Movies
Ratings
332
Inside MenRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0