Titles you rated
MaudieRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0