Movies
Ratings
147
Love ActuallyRated ★ 2.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 0.5
ShrekRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 1.5
No RegretRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0