Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
WildlifeRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0