Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Double troubleRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0