Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0