Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.5