Movies
Ratings
162
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0