Titles you rated
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
 UndineRated ★ 3.0 UndineRated ★ 3.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0 All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
 SwiriRated ★ 3.0 SwiriRated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 12 Angry MenRated ★ 4.0 12 Angry MenRated ★ 4.0
 Stop Making SenseRated ★ 3.5 Stop Making SenseRated ★ 3.5
 Uncut GemsRated ★ 4.0 Uncut GemsRated ★ 4.0
 Mr. NobodyRated ★ 3.5 Mr. NobodyRated ★ 3.5
 AmélieRated ★ 4.0 AmélieRated ★ 4.0
 Be With YouRated ★ 3.5 Be With YouRated ★ 3.5
 The King of KingsRated ★ 2.0 The King of KingsRated ★ 2.0
 Roman HolidayRated ★ 3.5 Roman HolidayRated ★ 3.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Nobody KnowsRated ★ 4.0 Nobody KnowsRated ★ 4.0
 The Seventh SealRated ★ 4.0 The Seventh SealRated ★ 4.0
 The HousemaidRated ★ 4.0 The HousemaidRated ★ 4.0