Movies
Ratings
146
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The RingRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
BlindRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 3.0