Titles you rated
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 1.0
TremorsRated ★ 3.5
HostelRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0