Series
Ratings
68
New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
TransformationRated ★ 4.5
Blood, Sex & RoyaltyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5