Titles you rated
- Romeo and JulietRated ★ 4.0
ElektraRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
SignsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0