Titles you rated
- Powerpuff Girls 10th Anniversary special "The Powerpuff Girls Rule!"Rated ★ 1.5
- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 0.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 0.5
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 1.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
Saint Young MenRated ★ 3.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 1.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 1.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 0.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 0.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 2.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Meet the RobinsonsRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 0.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 1.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 2.5