Movies
Ratings
88
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0