Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
That ChristmasRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The Family PlanRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 1.0