Series
Ratings
16
The Queen of OfficeRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.0
- DEATH NOTERated ★ 1.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
- Transporter: The SeriesRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.0