Titles you rated
SawRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0