Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5