Movies
Ratings
507
AnacondaRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 1.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 0.5
PredatorRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 1.0
Break OutRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0