Series
Ratings
24
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0